[rev_slider_vc alias="home-page" el_class="grad-slider"]

PROGRAMS

For individuals

CERTIFICATE

For individuals

AFFORD

For individuals

DISCOVER EDUMA

Don't Hesitate to Ask

Open Day 2018

We are an academic residential college made up of students, scholars, old collegians and staff members. Our rich history is the foundation for our values.

  • Saturday, 26 August 2017
  • 9am – 4pm
  • 125 Birmingham, UK

Latest News

100
%
תוצאות למיישמים
1
+ ∞
אור-גזמות ללא הגבלה
30
+
נשים מסופקות
5
שנות ניסיון

אוסף הקורסים שלנו

[thim-courses-collection layout="slider" limit="5" columns="4" feature_items=""]

אני רוצה לספר על תהליך ההפיכה שלי לרב אור-גזמי שהשלמתי בזכות מיכאל.

זה התחיל ב2002, אז נחשפתי לראשונה לספרו של מנטאק צ'יאה, אחד הדברים שתפסו אותי במנטאק הוא הסיפור שלו שהוא במשך שנים לא פלט זרע, וכשהוא ואשתו החליטו להביא תינוק לעולם, הוא שינה ממנהגו וככה אישתו התעברה אחרי נסיון לתרגל את השיטה במשך כמה שנים, זנחתי את הספר, ואז הגיע אליי הקורס של מיכאל, אך עם כמה תרגילים מעט שונים, ולא עבר זמן קצר, והפכתי לרב אור-גזמי.

כלומר, אני מסוגל להגיע לאור-גזמה ללא שפיכה כלל. הדבר הזה איפשר לי להגיע לאור-גזמה כמטפל ברפואה משלימה, שמאמין שזה פוגע בבריאות לשפוך, והן כאדם דתי לא נשוי, שלפי היהדות אין לשפוך שלא במסגרת קיום יחסים. אגב, לדעתי האישית, אחת הסיבות שהיהדות מתנגדת לשפיכה כזו, היא מפני שהדבר מכלה את כוח החיות של האדם.

גם כשאדם שופך במסגרת משגל, גם אז הוא מאבד מכוחו, אלא אם כן יש ממש צורך פיזי לפלוט זרע, ואז הדבר יכול גם להבריא את האדם. ואני אצטט את דברי הרמבם: "וכן כשיבעול- לא יבעול אלא כדי להברות גופו וכדי לקים את הזרע. לפיכך אינו בועל כל זמן שיתאוה אלא בכל עת שידע שהוא צריך להוציא שכבת זרע, כמו דרך הרפאות או לקים את הזרע" (הלכות דעות, משנה תורה, בהוצאת מופת)

תודה מיכאל שפישטת את הדברים ולתוך תהליך מובנה וברור!

_יצחק. מ.,

מומחה לתזונה ואורח חיים בריא
MO-MC-Logo-small
אני מכיר את מיכאל כבר די הרבה שנים, אנחנו חברים ותיקים. אני מאוד מעריך את ההישגים שלו בעסקים ובחיים בכלל. בהרבה מקרים בחיים הוא היה בשבילי כדוגמה. אבל כשהוא סיפר לי בפעם ראשונה על מולטי אור-גזמה לפני כמה שנים, אני צחקתי עליו ולא האמנתי לו. אמרתי, מה זה הבולשיט הזה? מה זה אור-גזמה בלי שפיכת זרע? אין כזה דבר אצל גבר. גבר הוא לא כמו אישה, כשגבר גומר, אז הוא גומר עם שפיכת ובזה זה נגמר – זה פיזיולוגיה. אבל כששמתי לב על ההצלחות שלו עם נשים ושהמשיך לטעון שזה בזכות ה0ק0 האלוהי שהוא נותן להן, התחלתי להטיל ספק באמונות שלי. הורדתי את האגו למרות שזה היה דיי קשה להודות שחיי ה0ק0 אצלי לא משהו, וביקשתי ממיכאל, שיסביר לי קצת יותר על הדבר הזה – מולטי אור-גזמה, ואיך מגיעים לזה. אחרי שהוא הסביר לי על זה מבחינה פיזיולוגית ואחרי שדיברתי קצת על זה עם החברה הנוכחית שלו, הגעתי למסכנה, שאני מפספס פה משהו מטורף בגלל הסקפטיות שלי. ביקשתי ממנו, שילמד אותי לפתח יכולת למולטי אור-גזמה, ומשם כל השאר זה היסטוריה. לי אישית לקח די הרבה זמן להגיע לתוצאה, יותר מחצי שנה - אבל התמדתי, כי היה לי את מיכאל שרק מלפגוש אותו הייתי נזכר שאני חייב להמשיך. וכי יכולתי לשגע אותו בשאלות בכל הזדמנות 🙂 עכשיו אני (ובמיוחד אשתי חח) כל כך מודה למיכאל שחשף אותי לדבר הזה, ועל התמיכה שלו בכל התהליך הזה! אישתי ואני פתחנו לעצמנו עולמות חדשים של עונג ורמת חיים משודרגת שלא הכרנו לפני מולטי אור-גזמה. אני רק מצטער על דבר אחד: שהייתי סקפטי במשך שנים ולא ננתי לזה צ׳אנס קודם...

_לאון ג.,

מכירות
MO-MC-Logo-small
שלום, שמי שחר. חשוב לי לציין לגבי הקורס של מיכאל, לפני הקורס הזה חיי ה0ק0 שלי היו רגילים, כמו אצל רוב האנשים, 0ק0 די קצר ודי משעמם. עברתי את הקורס הזה ולמדתי ממנו די הרבה דברים, כמו: איך למשוך את הגמירה ולהאריך זמן ה0ק0, איך לגמור בלי שפיכת זרע, איך לשפר את האווירה לפני 0ק0. ואז קיבלתי המון מחמאות מנשים, ששכבתי איתן. היום אני בזוגיות מופלאה ובת הזוג שלי אומרת לי תמיד, כמה ה0ק0 שלי השתפר והיא לא כל כך מבינה איך. אז סיפרתי לה על הקורס של מיכאל והיא המליצה עליו לחברות שלה, וכך בעצם רוב החברות שלה היום הרבה יותר מרוצות ביחסי המין שלהן. הקורס הזה השפיע עלי מאוד גם בחיים האישיים שלי, כי כמות ה0ק0 גדלה, האיכות גדלה, אני עכשיו הרבה יותר רגוע, הרבה יותר מרוכז. אני בהחלט ממליץ לעבור את הקורס הזה, כי הוא משפר את איכות החיים, את ה0ק0 ואת הזוגיות בכלל. בהצלחה לכולם.

_שחר ל.,

מאמן כושר
MO-MC-Logo-small
זה דבר מאוד עצמתי, אני מאחל לכל אחד ואחת לחוות את זה!

יוסי בן צבי

אמנות החיים
Yosi-Ben-Zvi

FAQs Eduma

Working Hours

  • Monday, Wednesday 8:00 – 8:40
  • Thursday, Friday 8:45 – 9:30
  • Saturday 9:35 – 10:20
  • Holidays 10:40 – 11:20

רוצה לקבל עדכונים מאיתנו? תירשם כאן:

[contact-form-7 id="85" title="Subscribe here"]

מולטי אור-גזמה

אנרגייה עצמתית בגוף שלך
24/7
פחות מ-0.1% גברים בעולם מודעים לזה, ועוד פחות מזה יודעים איך ליישם ולהגיע לתוצאה…
מולטי אור-גזמה גברית.
אם תהיה בין הנדירים שמיישמים את זה נכון, היא לעולם לא תחשוב על 0ק0 עם מישהו אחר חוץ ממך.